Понесохме много шамари. Нас не ни гледат с добро око. Цялата кампания, която се разви срещу нас, беше и от системните, и от опозиционните партии. Най-голямата атака получихме от "Възраждане". Ние не се борихме за техните гласове. Ние се обърнахме към негласуващите хора. Това заяви лидерът на ПП "Величие" полк. Николай Марков.
По думите му партията е направила най-впечатляващата кампания за изминалите 35 години.
Полк. Николай Марков отбеляза, че биха давали подкрепа "за определени тематични неща", но няма да бъдат аналог на "Възраждане". Той обеща "еталон на европейско политическо говорене за начало".
"Тази провинциална агресия в българския парламент мислим да я приключим. В парламента ще катастрофират два свята. Там в момента се намира тази дълбока провинциална агресивна посредственост, която нас ни смущава да дефилира от трибуната на тези институции", заяви лидерът на "Величие" пред БНР.
Запитан дали при някаква хипотеза биха оспорили финалните резултати от парламентарните избори, лидерът на "Величие" обясни, че ще реагират още по-остро от действия по съдебен ред, "ако има фрапантни случаи, в които някои хора си позволяват да използват държавата като бащиния".
Според него в парламента има "много нелоялни политици – и към законите, и към държавата", чиито действия следва да бъдат разобличени.
Температури от 40 градуса и нови пожари в Гърция
Земеделци искат: Контрол на плодове и зеленчуци по границите и в магазините
Мицкоски: Коридор №8 между България и Северна Македония става реалност
Кардиолог за жегите: Приемайте течности, охладена вода, без много лед
Защо рискът от исхемичен инсулт се повишава в горещините?
FDA одобри Еnlicitide decanoate: Революционна перорална терапия за висок холестерол
Болест на Бехтерев – как храненето може да подпомогне контрола на заболяването?
МЗ предлага три главни дирекции да поемат дейностите на 28-те РЗИ
НАСА сглоби модулите на кораба „Орион“ за мисията „Артемис III“
Откриха атмосфера на екзопланета, подобна на Земята: Има ли там извънземен живот?
НАСА ще излъчи 3 „космически разходки“ през август: Първата е днес
Вижте Слънцето както никога досега с най-детайлните изображения в историята
Футболен национал на Уганда загина след нападение
Кръвният център във Варна с кампания заедно с фолклорни клубове
НАП: Всяко трето проверено заведение по Черноморието е с нарушения
Спартак обяви продажбата на свой футболист в елита на Катар
Стотици трудови инциденти у нас са свързани с работата в жегите
Компенсациите заради американските мита помогнаха на Nintendo да отчете силна печалба
Кевин Уорш трябва да даде някои обяснения
Мартин Захариев: ЕС ще затегне правилата за достъп до личните данни за AI