Показват новата система за видеонаблюдение на контрабандата при горивата. Държавата ще следи онлайн движението на петрола от танкера до бензиностанцията.
Процесът на следене на горивата ще се извършва от нов контрабанден център, който ще бъде представен днес на премиера Бойко Борисов. Той е убеден, че новата система ще елиминира човешкия фактор и борбата със сивия сектор на горива ще има ефект, както при цигарите.
В новата структура ще има имейл за контакт, на който да се подават сигнали.
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
СЗО за горещините в Европа: Извънредна здравна ситуация
Две деца от школата на Славия са загинали на "Тракия", отивали на турнир
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Гълъб Донев: Приходите отдавна са изостанали спрямо разходите
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток
Бесент: САЩ няма да разчитат на благоволението и козовете на чужда страна
Бизнесът в България очаква бюджет без увеличение на данъци и осигуровки