45-годишен мъж от Монтана е намерил вчера сутринта мъжка чанта с 350 лева и документи в нея до контейнер за смет в града и веднага я е занесъл в Районното управление на МВР, съобщиха от полицията.
По документите полицаите открили собственика на загубената чантичка - 21-годишен мъж, който работел на строителен обект в района и я забравил там.
Чантата е върната на собственика заедно с парите и документите.
Младият мъж благодарил на доблестния човек за върнатата вещ.
От Областната дирекция на МВР също му изказват благодарност за проявената гражданска съвест.
Николов за акцията в “Приморски”: Седем са задържани, ще са повече
16 души ще се сбогуват с круиза след като си спретнаха масов бой (ВИДЕО)
Гълъб Донев за бюджета: Залагаме на реализъм и точни числа
Горещите вълни в България ще са все по-чести, презастрояването допринася за жегата
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
Кометата 3I/АTLAS може да е сред най-древните обекти, преминавали през Слънчевата система
Европейците се страхуват да харчат пари и това вреди на икономиката
България е сред най-евтините държави в Европа по потребителски цени
България предлага нов регионален център на НАТО за наблюдение и сигурност в Черно море
Седем души задържани в кметството на район "Приморски" във Варна заради незаконния град
Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Европейските индекси завършиха сесията на зелено с подкрепата на технологичния сектор
JPMorgan Chase променя надпреварата за наследник на Джейми Даймън с мениджърска рокада
Икономиката на САЩ бележи по-голям от очакваното ръст в началото на годината
КС отмени решението за присъединяването към Съвета за мир на Тръмп