Десислава Иванчева постъпи в болница за изследвания на хипофизата

Съмненията са за онкологично заболяване, което може да се е влошило в ареста

01.08.2018 • 19:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Десислава Иванчева постъпи в болница за изследвания на хипофизата
Десислава Иванчева постъпи в болница за изследвания на хипофизата

Арестуваният вече бивш кмет на столичния квартал "Младост" Десислава Иванчева е постъпила в болница за изследвания. 

Тя ще бъде прегледана за тумор на хипофизата. Кадри от отвеждането ѝ в лечебното заведение бяха пуснати в личния ѝ Facebook профил. 

Заради белезниците потребители сравниха извеждането на Иванчева с това на Ханибал Лектър. Под видеото се уточнява, че отстранената кметица има тумор от две години. 

Привържениците ѝ се надяват да не се е увеличил предвид лошите условия в ареста. Тежкото здравословно състояние на Иванчева стана повод защитата ѝ отново да поиска по-лека мярка за неотклонение, но това не се случи.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички