Още по темата
Въвеждат нощен служебен абонамент за паркиране в София.
Преди да излезе в лятна ваканция Столичният общински съвет трябва да приеме промените в наредбата за организацията на движението, с които платеното нощно паркиране за юридически лица ще стане факт.
То ще работи на принципа на дневния служебен абонамент и ще започва веднага след неговия край от 19:30 до 8:30 часа.
Цената за паркомясто остава непроменена - 650 лева, а до този момент в общината са получили много сигнали от граждани, оплакващи се, че не могат да паркират, защото заведенията са оградили "свои" паркоместа.
От Столичната община обаче обещават, че от есента това ще се промени.
Кола се обърна по таван на булевард в София
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Деница Сачева постави оценка среден 3 на бюджета
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.
Изтеглянето на войските на САЩ хвърля сянка върху редица германски градове
Украйна е атакувала Белгородска област 76 пъти през изминалия ден