Евролидерите прописаха на кирилица в София

Те оставиха послания върху специална маса от рециклиран картон

17.05.2018 • 10:57 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Евролидерите прописаха на кирилица в София
Евролидерите прописаха на кирилица в София

Снимки: Олег Попов (Bulgaria ON AIR)

Продължилата над три часа работна вечеря на евролидерите в София завърши с послания. Масата, на която се състоя вечерята, беше специално създадена за случая от материал на основата на рециклиран картон. 

След края на вечерта всеки от лидерите написа върху нея своето послание. След това масата ще бъде нарязана, а посланията - рамкирани и поставени в постоянна експозиция, посветена на българското европредседателство. 

Интересното беше, че някои от евролидерите писаха на кирилица.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички