Българските ученици, които катастрофираха с автобус край Генуа, се прибраха снощи в България. Всички деца са добре. Пътували са нормално, а от фирмата, която организирала пътуването, са се погрижили за тях.
Учениците са от столичното 22-ро СОУ. Шофьорите, пострадали при инцидента остават в болница. Единият от тях, който е по-тежко пострадал, е в съзнание, контактен и без опасност за живота. Другият шофьор е със счупвания на крайниците.
Полицията ще предостави на Генералното ни консулство в Милано протокола за събитията на автомагистралата край Генуа, където стана пътният инцидент. До момента няма официална информация по чия вина е възникнала катастрофата.
Вълнуващи футболни емоции през Мондиал 2026
Общината е категорична: Строежът на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат
Спря водата в два района на Халкидики заради кражба на кабели
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Защо децата си гризат ноктите?
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Олег Невзоров се прибрал в България преди седмица, днес се срещна със собствениците във Forest club
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
РИОСВ-Варна не откри замърсяване след сигнали за петно във Варненския залив
Лоши новини за Германия: Шлотербек приключи с Мондиала
Иван Иванов отпадна още в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на турнира по тенис „Уимбълдън"
Бившият председател на Фед Алън Грийнспан почина на 100 години
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро
Германската индустрия понижи очакванията си за растежа и настоя за спешни реформи
Испанският гуверньор: ЕЦБ трябва да бди за влиянието на цените на петрола върху заплатите