Двама младежи са се удавили в района на северния плаж в Слънчев бряг, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Бургас.
Около 11.07 часа в Районно управление – Несебър е получено съобщение за това, че на северния плаж в Слънчев бряг (първи спасителен пост) е изплувало тялото на младеж.
Минути по-късно е получено ново съобщение за второ тяло на младеж, изплувало в морето на почти същото място.
Полицейски служители са установили, че телата са на 19 и 20-годишни младежи от София, които заедно с трима свои приятели са пристигнали в Слънчев бряг около 03.00 часа снощи.
По думите на тримата младежи преди да се настанят в хотел, решили да се разходят в Слънчев бряг и да се изкъпят в морето. Вероятно мъртвото вълнение, излязло преди няколко часа, е причина за удавянето на двамата софиянци.
Тригодишно дете почина в Пловдив, задавило се е
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Oще 5 вериги се присъединяват към националната инициатива „Кошница с грижа“
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Националното състезание „Млад спасител“ се проведе във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Властта се ангажира с мащабни промени за Природен парк „Витоша“
Новите Maserati GranTurismo, GranCabrio и Grecale
Английската централна банка облекчава правилата за стейбълкойните