Безплатни курсове за шофьори организира БАЗК

Няма ограничения в записването

01.06.2016 • 07:45 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Безплатни курсове за шофьори организира БАЗК
Безплатни курсове за шофьори организира БАЗК

Българската асоциация на пострадали при катастрофи (БАЗК) организира безплатни теоретични курсове за опресняване на знанията на шофьорите за правилата, които трябва да спазват, съобщи в. "Труд". От Асоциацията припомнят, че Законът за движение по пътищата е най-често променяния закон у нас.

Водачите, получили книжки преди годините, не знаят за някои от промените, а преиздаването на шофьорските книжки не изисква проверка в това отношение. Поради тази причина БАЗК стартира мисия "Безопасност" - организира курсове за шофьорите. Те ще се провеждат всяка събота в учебните центрове на Автошкола "Василеви". 

Курсовете ще се водят от опитни преподаватели, в това число и полицаи. 

Темите: Употреба на алкохол и шофиране; Скорост; Използване на седалки за деца; Проблемът с големия брой ПТП в България; Действия при опасни ситуации на пътя – пукане на гума, аквапланинг, пожар, укрепване на товари; Новите моменти в закона и др. 

Ще се решават актуални листовки. Няма ограничения в записването за курса.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички