Пострадалото 12-годишно момиче при тежкото пътнотранспортно произшествие в Горна Оряховица, беше изведено от Отделението по реанимация днес, съобщиха от болница "Пирогов".
Другото пострадало момче, което е на 15 години, остава за лечение в детската реанимация на университетската спешна болница.
Още по темата
Катастрофата стана в късните часове на 18 юни, като зад волана е бил 15-годишен младеж.
Той е управлявал автомобила на своя баща, който е взел без разрешение. В превозното средство са пътували още четири деца на възраст между 12 и 14 години.
Според първоначалните данни вероятната причина за катастрофата е високата скорост, довела до загуба на контрол над управлението.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
ГЕРБ: Предлагат ни бюджет от времето на Жан Виденов
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Фонд на фондовете избира банка за посредник в управлението на 113 млн. евро за фирмите
Как вижда икономиката на Китай премиерът Ли Цян
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток