Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица

15-годишно момче остава в детската реанимация на "Пирогов"

24.06.2026 • 17:25 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица

Пострадалото 12-годишно момиче при тежкото пътнотранспортно произшествие в Горна Оряховица, беше изведено от Отделението по реанимация днес, съобщиха от болница "Пирогов".

Другото пострадало момче, което е на 15 години, остава за лечение в детската реанимация на университетската спешна болница.

Катастрофата стана в късните часове на 18 юни, като зад волана е бил 15-годишен младеж.

Той е управлявал автомобила на своя баща, който е взел без разрешение. В превозното средство са пътували още четири деца на възраст между 12 и 14 години.

Според първоначалните данни вероятната причина за катастрофата е високата скорост, довела до загуба на контрол над управлението.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички