Тежка катастрофа в Хасково: Микробус се вряза в бензиностанция

Шофьорът обясни, че има тежко заболяване и не помни нищо

11.02.2026 • 12:39 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Бус се вряза в бензиностанция в Хасково. Тежката катастрофа стана на един от най-натоварените булеварди в града – "Съединение".

61-годишният водач навлязъл в кръстовището от ул. "Бачо Киро", за да завие по натоварената отсечка. На шофьора му прилошало и той изгубил контрол над превозното средство. 

Бусът се блъснал в служебен автомобил с двама пътници, след което помел пътни знаци и се спрял в металната табела на бензиностанцията.

Като по чудо при тежкия инцидент е пострадала само една жена – пътник в микробуса.

Шофьорът, Стефан Стефанов, обясни, че има тежко заболяване и не помни нищо от катастрофата. Пробите за алкохол и наркотици са отрицателни.

"Прилоша ми за момент и какво се е случило вече не знам. Жена ми беше с мен. Взеха я в Бърза помощ, разцепен ѝ е носът, ще я шият", обясни той.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички