Николай Марков от партия "Величие" заяви в кулоарите на парламента, че са поискали среща с лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, а не с преговорния екип, включващ Рая Назарян, Теменужка Петкова и Деница Сачева.
"Контактната група си е контактна група. Аз исках да чуя от г-н Борисов, да задам въпроси. Той е политически лидер и той носи отговорност, не контактната му група", каза той.
Според него вероятно след това, което се случи днес в пленарна зала, няма да има правителство и парламент.
"Вие виждате, че една политическа сила си вдигна цената, заради което се случи това, което се случи в залата. Ще видим какво ще стане тази вечер и утре сутринта. По гласуването ще се види дали са се разбрали, дали е удовлетворена цената и съответно какво следва оттук нататък", коментира Марков.
"Ако не се разберат, съответно ще се случи онова, както винаги се е случвало – г-н Борисов ще се врътне, ще каже "никой не ме разбира" и с това ще се приключи", заключи Марков, цитиран от БГНЕС.
Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО
Вицепремиерът Гълъб Донев: Това не е бюджет на реалността
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Донев със защита: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
Над 100 млади каратеки излизат на татамито за шестото издание на „Черноморска купа“ във Варна
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Ето къде няма вода във Варна днес
Изкуственият интелект, войните и климатът тласкат света отново към ядрената енергия
Кризата с горивата тласка Русия към Казахстан
Финландия предупреждава Европа: Изгубихме Nokia, не трябва да губим и битката за AI
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване