Внимание - лъжци. Това е простичко и кратко обръщение към хората, които ще гласуват за ПП-ДБ и към медиите, които продължават да ги обичат и да се опияняват от лъжата. Това написа Слави Трифонов в своя профил във Facebook.
"В случая, дори и аз няма да разкривам лъжите на лидерите на ПП-ДБ, а ще ви покажа как си ги разкриват самите те. Ако и сега тези, които гласуват за тях и медиите, които ги обичат, продължават да държат на тях, най-простичкият отговор е, че обичат да бъдат лъгани или искат да бъдат излъгани точно от тези хора", написа още той.
Според него лъжа номер едно е, че Христо Иванов не си спомня кой е предложил само тесен кръг лица да бъдат номинирани за служебен министър-председател. Трифонов припомня, че под предложението стои подписът на Иванов. Миналата седмица тази промяна създаде силно напрежение и дори се очакваше конституционна криза.
Втората лъжа, според Слави, е следното изявление на Кирил Петков: "Ние знаем, че Андрей Гюров, ако беше избран, нямаше да откаже, и то не защото иска, а защото щеше да го види като отговорност към Конституцията и към България". Самият Гюров обаче е заявил: "Единствената позиция, която и към момента мога да споделя, е, че не съм давал съгласие за служебен премиер".
"Знаете ги как изглеждат, знаете ги как говорят. Дали ще им повярвате, си зависи само от вас. И това, което казвам, няма нищо общо с празника на лъжата - Първи април. Тия хора лъжат всеки ден", пише още Слави Трифонов.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR
Ретроградният Хирон ще направи животът по-лесен за 5 зодии
Бракът се отразява доста добре на Тейлър Суифт
Храни и напитки за ускоряване на метаболизма
Лазерна литотрипсия на конкремент в уретера – подходи, показания и противопоказания
Мултивитамините може да подпомогне активността в напреднала възраст
Сухота в очите – причини и решение на проблема
ЕКИП: Българите са доплатили над 744 млн. лв. за лекарства през 2025 г.
Половината язовири в света може да спрат да функционират до 2060 г.
Виетнам представи дома на бъдещето със 100 прозореца и естествено охлаждане
SpaceX готви следващия полет на Starship за август с амбициозна цел
Швейцария тества идея от бъдещето: Железопътни релси произвеждат електричество
Убитият мъж на Младежкия хълм в Пловдив е от Кричим
Кола се преобърна по таван на тротоар
Това са последните дни, в които цените ще се изписват в лева и в евро по закон
Хванаха за ден 29 шофьори с алкохол или наркотици
Три главни дирекции поемат дейностите на Регионалните здравни инспекции
Силни отчети и ръст при Nvidia насочиха Dow Jones към нов исторически връх
Кадър на деня за 5 август
Удари ли по авторитета на европейските институции кризата с мигранти в Сеута
Иран е постигнал споразумение с Оман за корабоплаването през Ормузкия проток
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години