Пеевски за депутатите от "Възраждане": Не са мъже, а плюнки

Парламентът работи нормално, каза председателят на ПГ на ДПС

18.12.2023 • 11:34 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Пеевски за депутатите от
Пеевски за депутатите от "Възраждане": Не са мъже, а плюнки

"Не са мъже, а плюнки", заяви председателят на ПГ на ДПС Делян Пеевски по отношение на депутати от "Възраждане".

По-рано тази сутрин Делян Пеевски и Йордан Цонев се сбиха с депутати от "Възраждане" в пленарната зала.

По думите му държавността я има. 

"Парламент има и ще работи. Парламентът работи нормално. Всичко се приема. Отпадна таксата за влизане в Шенген. Няма да се подадем на натиска", обясни Пеевски, цитиран от "Фокус".

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
1
1 rate up comment rate down comment 1
Тоя на себе си ли...
преди 2 години
Нито ти си мъж, нито те.Всички сте плюнки на посолството и посолствата. Ама скоро ще ви настъпим. Пеевски се подиграва със себе си, май. Лази в краката на чуждите посланици, за да се спаси от " Магнитски", после другите били " плюнки". Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички