"Искам само да благодаря на хората за съпричастността към това, което се случва. Нищо няма да коментираме, защото нищо различно не се сучило", заяви на излизане от разпита си Бойко Борисов.
Лидерът на ГЕРБ ще бъде разпитан и в Съдебната палата.
"Няма нищо притеснително, нека си свършат работата. Като свидетел е разпитван господин Борисов, а въпросите са същите като от преди две години", заяви адвокатът му.
Борисов призова депутатите си, които се бяха събрали да го подкрепят, да се върнат в парламента и да вършат работа.
Тагове:
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва"
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре
Путин отново призова за преговори: Какво стои зад промяната в тона на Москва
Кардиолог: Температури от 35-36 градуса не са драматични, организмите ни са свикнали
Какво ще е времето през следващата седмица?
Колко струват обществените тоалетни по пътя София - Варна
Израел и Ливан сключиха споразумение за прекратяване на военните действия
Зеленски: През седмицата Русия е атакувала Украйна с 1400 дрона и 1500 управляеми авиобомби
Кадър на деня за 27 юни
Защо златото губи стойност, докато инфлацията се ускорява?