Мъж загина при катастрофа на AМ ''Струма"

Това е втората катастрофа в района за деня

14.05.2023 • 21:23 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Мъж загина при катастрофа на AМ ''Струма
Мъж загина при катастрофа на AМ ''Струма"

Шофьор се заби в мантинелата между двете платна на АМ "Струма" край Мало Бучино и почина. Инцидентът е станал около 19:30 часа.

Мъжът карал своя автомобил "Опел Вектра", когато загубил контрол над него и се забил в мантинелата между платната. Починал на място, пояснява "24 часа".

От удара отломки паднали и в другото платно. Затова движението в изпреварващите ленти и в двете посоки е ограничено и се извършва само в активните ленти. На място има екипи на пожарната, полицията и Спешна помощ. Това е втората катастрофа в района днес.

Сутринта жена изгуби контрол над колата си и падна от моста. В инцидента бяха ранени трима души.

Снимка: Facebook


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички