Ресторант ADOR с първа престижна награда за годината

Заведението на пл. "Народно събрание" беше отличено на Петото издание на Българските туристически награди

10.05.2023 • 10:36 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Ресторант ADOR с първа престижна награда за годината
Ресторант ADOR с първа престижна награда за годината

ADOR на хотел InterContinental Sofia е тазгодишният носител на приза "Ресторант на годината“. Изисканото заведение беше отличено на Петото издание на Българските туристически награди, които определят най-добрите постижения в областта на хотелиерството, ресторантьорството и мениджмънта. На церемонията в десета зала на НДК министърът на туризма Илин Димитров, кметът на София Йорданка Фандъкова и новият директор на общинското предприятие Туризъм в столицата Людмил Пелов връчиха статуетките на победителите.

Международно жури определи столичния ресторант ADOR на хотел InterContinental Sofia за победител в своята категория, който освен една от най-интересните концепции сред заведенията в България, добавя ексклузивно преживяване чрез своята изключителна авторска кухня, уникален интериорен дизайн и петзвездно ниво на обслужване. Специалната награда беше връчена на Живко Иванов, асет мениджмънт директор на компанията-собственик „Галакси Инвестмънт Груп“.

Вдъхновен от емблематичното си местоположение, ресторант ADOR е мястото, което всеки иска да посети и само няколко месеца след своето откриване, вече вдъхновява новите срещи и неповторими усещания. Той се намира в сърцето на столицата и предлага уникална гледка към пл. „Народно събрание“ и храм-паметник "Св. Александър Невски".


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички