Две коли се блъснаха на "Струма", няма пострадали

Движението се осъществява временно във втората активна и изпреварващата лента в посока Перник

07.05.2023 • 20:35 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Две коли се блъснаха на
Две коли се блъснаха на "Струма", няма пострадали

Два леки автомобила са катастрофирали при 9-ия км на автомагистрала „Струма“ в посока Перник, съобщиха от МВР. При инцидента няма пострадали.

От Агенция „Пътна инфраструктура“ съобщиха, че движението се осъществява временно във втората активна и изпреварващата лента, съобщава БТА.

Колите са изтеглени в аварийната лента и не пречат на движението, уточниха от МВР.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички