От Helpbook: Пациент остава с обездвижена ръка след ваксинация в "Пирогов"

Ако видите проблем, изпратете сигнал в платформата

04.01.2023 • 16:44 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
От Helpbook: Пациент остава с обездвижена ръка след ваксинация в
От Helpbook: Пациент остава с обездвижена ръка след ваксинация в "Пирогов"

В първите дни на новата година в платформата на Helpbook.info получихме сигнали по различни поводи. В един от тях наш потребител разказва:

"Лекар в "Пирогов" ми постави погрешно инжекция "Тетанус" вместо в мускула, директно в бурсата на ставата на рамото и засегна сухожилия, от което ръката ми е почти неподвижна и със силни болки близо месец. Оттогава ходя няколко пъти до "Пирогов" - казват ми, че ще мине с времето и ме отпращат след четиричасово чакане. Втория път ми казаха да почна физиотерапия и добре, че личния ми лекар установи, че ставата на рамото ми е много подута, зачервена и с голям оток. Входирах два пъти жалба там, с молба някой да се свърже с мен и да получа адекватна диагноза, лечение и решение на проблема, но няма никакъв отговор. Обикалям по лекари, тъпчат ме с куп силни обезболяващи и антибиотици от около месец вече, но положението става все по-зле от ден на ден", пише в сигнала. Нашият потребител е изпратил като доказателство множество снимки на медицински листове и рецепти след инцидента.

Ако видите нередност или проблем, с които се сблъсквате всеки ден, и искате да подадете сигнал - направете го онлайн в HelpBook.info! Платформата на Investor Media Group ще ви даде възможност не само да придадете гласност на проблема, но и да изпратите сигнал до отговорните институции.

Снимка: HelpBook


  • Последни
  • Четени
2
4 rate up comment rate down comment 0
Татяна
преди 3 години
Човекът да си наеме адвокат и да съди Пирогов и доктора персонално! Докато никой не ги съди, така ще си продължават. Сигнализирай за неуместен коментар
1
2 rate up comment rate down comment 3
Ивелина Георгиева
преди 3 години
Поради тази причина и аз повече не ходя на ваксинация за Тетанус. Предупредих служителката от РЗИ за това, че правя остра реакция и да не ми слагат, но не ме послуша. Кошмарът продължи повече от 4 месеца с твърд като камък, червен и болезнен оток , който беше стигнал до лакътя. Болките ужасни, невъзможно да спиш на нея страна , нито да се обличаш нормално, нито да работиш и какво ли не още , с температура. Отидох в РЗИ и служителката ми отговори, че не предполагала, че ще стане чак така. Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички