Метрото в София спря за половин час по една от линиите

Проблемът вече е отстранен и трафикът започва да се нормализира

31.10.2022 • 07:49 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Движението на метрото по лъча Летище София/Бизнеспарк - Обеля беше преустановено между 6:30-7:00 ч. тази сутрин. Непредвидената ситуация изнерви пътниците и забави трафика с около 30 минути. 

Пътниците в посока центъра бяха приканени да слязат на станция "Стадион Васил Левски", откъдето метровлакът се връщаше обратно за "Младост". 

По информация на Центъра за градска мобилност проблемът вече е отстранен и трафикът започва да се нормализира.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички