Автобус на столичния градски транспорт се вряза в мантинела при 4-ти километър и затвори движението по булеварда рано тази сутрин. Автобусът се е движел по линия 304 - от кв. "Дружба" посока "Орлов мост", с начална спирка - болница "Света Анна". При изпреварване водачът е загубил управление над превозното средство. За щастие пострадали няма.
В ранния час в автобусът е нямало пътници. водачът е прегледан, взети са му проби за алкохол и наркотици. Извършва се почистване на пътното платно, тъй като има разлив на нафта. Инцидентът доведе до задръствания и изключително натоварен трафик по "Цариградско шосе".
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Дудова проговори за самоубийството на Жанет Немет: Излива се много помия, не сме се карали!
Карлос Насар се включва в кампанията за представяне на България пред света
Валяк падна от платформа и затвори Кресненското дефиле ВИДЕО
Демерджиев за акцията във Варна: 25 задържани, 5 от тях са общински служители
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Работна група ще предлага алтернативни решения за подобряване на чистотата във Варна
25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Потребителската кошница остава 55 евро
Как използването на AI превръща публиката в съавтор при имерсивното изкуство
Разпродажбите в технологичния сектор потопиха индексите в Азия
Приложението с общинските проекти отпада от бюджета - как ще се финансират те?
Kia разчита на хибридите за глобалния си растеж