Борисов благодари на българския съд и отсече: Няма никой над закона!

Софийският районен съд постанови, че арестът му на 17 март е незаконен

14.04.2022 • 16:15 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Борисов благодари на българския съд и отсече: Няма никой над закона!
Борисов благодари на българския съд и отсече: Няма никой над закона!

"Благодаря на българския съд. Няма никой над закона." Това написа лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов във Facebook. 

Коментарът на бившия премиер идва, след като Софийският районен съд постанови, че арестът му на 17 март е незаконен, и е алюзия към написаното от премиера Кирил Петков в същата нощ.

Борисов, пиарът му Севдалина Арнаудова и бившият финансов министър Владислав Горанов бяха задържани за 24 часа по сигнала за изнудване, подаден от бизнесмена Васил Божков. На следващия ден бяха освободени без повдигнати обвинения.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички