Полетите на националния превозвач "България Еър" между София и Бургас стартират на 18 юни, когато ще бъде изпълнен и първият полет по линията.
В интерес удобство на пасажерите полетите между София и Бургас ще се осъществяват всеки ден, а билети вече могат да бъдат резервирани и закупени както онлайн – през уебсайта на авиокомпанията на air.bg, така и през мобилното приложение Bulgaria Air, в офисите на авиокомпанията в страната, както и през агентската мрежа.
През пролетта „България Еър“ стартира редовни полети и по редица нови директни линии, сред които са изкушаващите гръцки дестинации Солун, островите Крит, Корфу и Родос. В началото на май се изпълни и първият специален полет до екзотичния и слънчев Дубай. Редовните полети до него ще стартират от 19 септември и ще се изпълняват всеки петък и неделя.
Всички полети на националния превозвач се изпълняват съобразно най-високите хигиенни изисквания в интерес спокойствието и здравето на всички пасажери и след стриктна дезинфекция със сертифицирани препарати и UV машината Honeywell UV Cabin System II, която световното списание TIME определя като едно от най-иновативните изобретения за 2020 година.
Качеството на въздуха в самолетите се гарантира от специални филтриращи системи HEPA, които осигуряват постоянна циркулация на термично обработен въздух до над 200 градуса, ограничавайки евентуално разпространение на каквато и да била зараза по въздушен път. Повече информация за всички мерки, които националният превозвач "България Еър" е въвел в интерес на пасажерите си, прочетете тук.
В СГС започва процесът срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Над 100 000 медици стачкуват в Испания
Мъгли в низините днес, на запад слънцето ще се показва
Папа Лъв ХІV изключва мир в Украйна без участието на Европа
Доброкачествена простатна хиперплазия – проблемите с уринирането са характерен симптом
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
Астроном от НАСА с научни доказателства за произхода на Коледната звезда
Китай бързо настига САЩ в научните постижения
Температури до -98°C: Къде се намира най-студеното място на Земята
Под Гренландия са засечени температурни аномалии
Честваме паметта на светите мъченици Мина, Ермоген и Евграф
Ливърпул с драматичен успех срещу Интер в Шампионската лига
България е сред водещите държави в света по връзка с природата
Зеленски иска актуализиран план за мир с Русия до 10 декември
Младеж пусна кадри как се вози на покрива на автобус в София
Митата на Тръмп предизвикват бум на производството в... Китай
S&P 500 затвори почти без промяна в очакване на решението на Фед за лихвите*
Stellantis ще работи с естонски стартъп за внедряване на автономни коли в Европа
Защо се очаква цените на батериите да паднат отново през 2026 г.?