Част от моста между "Младост" 1 и "Мусагеница" е в трагично състояние

Ако видите нередност, подайте сигнал в платформата Helpbook

29.09.2020 • 17:25 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Част от моста между
Част от моста между "Младост" 1 и "Мусагеница" е в трагично състояние

Редовен потребител на платформата Helpbook.info изпрати сигнал към АПИ за окаяното състояние на мост, който свързва кварталите „Младост“ 1 и "Дървеница“.

Получихме светкавичен отговор, в който подробно са описани функциите на агенцията и тъй като районът представлява урбанизирана територия, то молбата трябва да се пренасочи към общината. Ето и съдържанието на сигнала: "Мостът между "Младост" 1 и Мусагеница в пешеходната си част е в трагично състояние. Част от конструкцията около стълбовете липсва, виждат се тръби, кабели и поляната отдолу. Ламаринените капаци са ръждясали и ерозирали. Нужно е незабавна реакция, защото е въпрос на време някой преминаващ да се пребие или дори по-лошо“.

Ако видите нередност, подайте сигнал в платформата на Investor Media Group.

Снимка: Helpbook

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички