Редовен потребител на платформата Helpbook.info изпрати сигнал към АПИ за окаяното състояние на мост, който свързва кварталите „Младост“ 1 и "Дървеница“.
Получихме светкавичен отговор, в който подробно са описани функциите на агенцията и тъй като районът представлява урбанизирана територия, то молбата трябва да се пренасочи към общината. Ето и съдържанието на сигнала: "Мостът между "Младост" 1 и Мусагеница в пешеходната си част е в трагично състояние. Част от конструкцията около стълбовете липсва, виждат се тръби, кабели и поляната отдолу. Ламаринените капаци са ръждясали и ерозирали. Нужно е незабавна реакция, защото е въпрос на време някой преминаващ да се пребие или дори по-лошо“.
Ако видите нередност, подайте сигнал в платформата на Investor Media Group.
Снимка: Helpbook
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират
Александър Вучич отново заяви, че ще подаде оставка "скоро" и ще помага на партията си