Премиерът Бойко Борисов поздрави във Facebook с празника на Светите мъченици София, Вяра, Надежда и Любов. Днес празнува и столицата ни, а според министър-председателя София продължава да става все по-хубава.
"Днес е големият християнски празник на Светите мъченици София, Вяра, Надежда и Любов. Пожелавам на всички здраве, успехи и благополучие. Честито и на имениците.
Той е убеден, че развитието на инфраструктурата и условията за живот в София ще продължат с още по-бързи темпове.
"Стремим се да имаме една красива столица, която по нищо да не отстъпва на най-големите европейските градове", написа още премиерът.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Спецакция в Созопол, задържаха мъж с райски газ и кокаин
Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”
Доказаха ли, че има живот на Марс?
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Ето къде няма вода във Варна днес
Горанов: Иронично е, че именно Асен Василев е един от най-яростните критици на бюджета
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
преди 5 години
преди 5 години