Движението в центъра на София отново е възобновено. Преминаването с автомобили е свободно.
През 57-ата нощ протестиращите окупираха бул. "Цар Освободител", а след това тръгнаха на шествие към Орлов мост, където разпънаха отново своите палатки и барикадираха булеварда с пейки, кашпи и кофи за смет.По-късно демонстрантите сами решиха да освободят движението.
От Отровното трио призоваха в социалните мрежи всички партии и народни представители да напуснат пленарните заседания и работата си в комисиите на парламента, като ясен знак, че се разграничават от управлението на кабинета "Борисов 3".
Вижте повече в репортажа на Даяна Георгиева.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Божанов: Идеята за осигуровки на държавните служители получава подкрепа
В Тристранката не се разбраха за осигуровките на държавните служители
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Григор Димитров се класира за втория кръг в Майорка
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Варна търси нов подход към румънските туристи
Демерджиев проговори за показанията на Невзоров
Моторист оказа съпротива при проверка на пътя
Дигиталното евро преодоля ключово препятствие пред въвеждането си в ЕС
Как iGB задържа iGaming лидерството на Лондон и ролята на Imperia Bet
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Главният икономист на ЕЦБ вижда риск инфлацията да остане над 2% за известно време