Петима са глобени за разходки в Дупница

Хубавото време отново изкара хората навън

03.04.2020 • 23:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Петима са глобени за разходки в Дупница
Петима са глобени за разходки в Дупница

Пет акта за разходки е съставила полицията в Дупница. Органите на реда продължават да следят за нарушители на мерките за ограничаване разпространението на коронавирус, предаде dnes.bg

Нарушителите са били навън без причина и не са се съобразили с наложените мерки. Съставените актове са по чл. 63 от Закона за здравето.

Санкцията за това нарушение е 5000 лв., уточниха от полицията. Това са първите такива актове, съставени в Кюстендилско, допълниха от ОДМВР.

В момент като този социалната изолация се явява изключително важен фактор, който е ключов за превенцията на обществото. Bulgaria ON AIR апелира всички, които имат възможност - бъдете #ОтговорниВкъщи

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
3
2 rate up comment rate down comment 3
Рамбо
преди 6 години
Давай глобявайте да може държавата да има пари какневие срам как народа гладува а вие глоби има Бог Сигнализирай за неуместен коментар
2
5 rate up comment rate down comment 2
въпрос
преди 6 години
Къде конкретно пише,че се предвиждат глоби ако си навън без причина, и не си в парк и градинка-за които места има забрана? Моля, покажете заповедта на МЗ.Къде пише,че има забрана да си на улицата без причина-моля дайте линк към съответната зап овед на МЗ. Сигнализирай за неуместен коментар
1
5 rate up comment rate down comment 4
анонимен
преди 6 години
Много хора се разхождаха вчера заедно децата си се забавляваха доста добре. Сигнализирай за неуместен коментар
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички