Общински съветник от София е дал положителен тест за коронавирус

Постоянните комисии към СОС няма да заседават до 29 март

23.03.2020 • 13:11 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Общински съветник от София е дал положителен тест за коронавирус
Общински съветник от София е дал положителен тест за коронавирус

Общинският съветник от София Анна Стойкова е дал положителен тест за коронавирус. Жената е настанена във ВМА.  Информацията потвърди председателя на СОС Елен Герджиков, като допълни, че  постоянните комисии към СОС няма да заседават до 29 март.

Ако възникне неотложност от взимане на решения, свързани с мерки, които са в компетентността на СОС, ще се свика председателски съвет, на който да се обсъдят възможностите да се заседава, при спазване на изискванията за безопасно събиране на повече хора.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички