Кола помете две жени на тротоар в Хасково

Едната от пешеходките е с опасност за живота

21.02.2020 • 21:45 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Кола помете две жени на тротоар в Хасково
Кола помете две жени на тротоар в Хасково

Кола помете две жени на тротоар в Хасково тази вечер. Едната от пешеходките е с опасност за живота, а другата е по-леко пострадала. 

Шофьорът е обяснил, че му е прилошало.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички