Шефът на "Топлофикация София" Кремен Георгиев подаде оставка

За нов изпълнителен директор е назначен Александър Александров

18.11.2019 • 19:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Шефът на
Шефът на "Топлофикация София" Кремен Георгиев подаде оставка

Изпълнителният директор на Топлофикация-София Кремен Георгиев подаде оставка. Това съобщиха от дружеството и уточниха, че решението му е било обсъдено с надзорния съвет, но не се съобщават мотивите. 

Оставката му е приета единодушно от съвета. Дружеството е утвърдило за нов изпълнителен директор Александър Александров – член на досегашния Управителен съвет. 

Оставката идва няколко месеца след като "Булгаргаз" заведе дело срещу дружеството за дългове от 35 млн. лева за доставен природен газ. Сумата е част от общия дълг от над 120 млн. лв, натрупан за една година.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички