Втора колективна оставка на медицински сестри в Карлово

Причината е, че не е получено исканото увеличение на заплатите

30.09.2019 • 11:53 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Втора колективна оставка на медицински сестри в болницата в Карлово. Днес своите молби за напускане депозират и всички медицински сестри от Вътрешно отделение.

Причината е, че медицинските специалисти не са получили желаното увеличение на основната заплата от управителя на болницата.

Преди две седмици колективна оставка подадоха медиците от Детското отделение на лечебното заведение.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички