Бившият шеф на "Топлофикация" - София Валентин Димитров, известен като Вальо Топлото, е невинен за присвояване на 4.5 млн. лева от дружеството. Това реши Софийският градски съд.
Преди 10 години по същото дело Димитров бе осъден на 14 години затвор. После обаче апелативните магистрати върнаха делото на прокуратурата.
То беше връщано общо четири пъти. Влезе отново в съда през 2016 г.
Валентин Димитров беше подсъдим по общо четири дела, като е осъден само за безстопанственост. Той прекара близо 3 години в затворническото общежитие в "Казичене", защото харчил пари на дружеството за синьо сирене, джет и джакузи.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК.
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Фризьори съветват как да запазим цвета на косата си след боядисване
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка
Варна отбеляза 100-годишнината на Международния музикален фестивал „Варненско лято“
Условията за туризъм в планините са добри
Един варненски район остава без вода днес
Александър Вучич отново заяви, че ще подаде оставка "скоро" и ще помага на партията си
САЩ и Иран си разменят удари и упреци за нарушаване на примирието
Температурни рекорди в Европа бяха подобрени и горещата вълна се движи на изток
Акция на седмицата: "Българска фондова борса" АД (БФБ)