Бившият шеф на "Топлофикация" - София Валентин Димитров, известен като Вальо Топлото, е невинен за присвояване на 4.5 млн. лева от дружеството. Това реши Софийският градски съд.
Преди 10 години по същото дело Димитров бе осъден на 14 години затвор. После обаче апелативните магистрати върнаха делото на прокуратурата.
То беше връщано общо четири пъти. Влезе отново в съда през 2016 г.
Валентин Димитров беше подсъдим по общо четири дела, като е осъден само за безстопанственост. Той прекара близо 3 години в затворническото общежитие в "Казичене", защото харчил пари на дружеството за синьо сирене, джет и джакузи.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК.
Никола Минчев: Радев говори едно в България и друго в Брюксел
Само Путин е над него: Кой е "пазителят на тайните" на Кремъл и как западните служби го разкриха?
За първи път в България оперираха "пеперудено дете" в "Пирогов"
Иво Сиромахов за ИТН: Някак си се самоизчегъртаха
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Франция регистрира около 1000 допълнителни смъртни случая от жегите
Морска гара-Варна става на 58 години
11-годишно момче бе спасено три дни след земетресенията във Венецуела
Жена загина при пожар във Варна
Горещо време в цялата страна днес
Температурни рекорди в Европа бяха подобрени и горещата вълна се движи на изток
Акция на седмицата: "Българска фондова борса" АД (БФБ)
Залогът за обезценяване на долара се разпада и една от причините е Кевин Уорш
С рекорден дефицит доверието в бюджетния разум се връща трудно