Полицаите от делото "Чората": Невинни сме, но 14 години живеем с петното убийци

ВКС трябва да реши до месец ще възобнови ли съдебния процес

14.06.2019 • 16:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Полицаите от делото
Полицаите от делото "Чората": Невинни сме, но 14 години живеем с петното убийци

Петимата полицаи, обвинени за смъртта на Ангел Димитров - Чората няма да бъдат освободени, както поиска главния прокурор. 

Дали обаче делото ще бъде възобновено, предстои да бъде решено от Върховния касационен съд. Бяха изслушани всички страни по делото и до месец ще излезе решението.

Пред магистратите петимата полицаи заявиха, че вече 14 години живеят с петното убийци, но те не са виновни.

"Не получихме ясен отговор каква е причината осъдените петима полицаи да бъдат признати за виновни и да им бъдат наложени тежки наказания", коментира адвокатът Явор Нотев.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички