Автомобилът на софиянец е бил отнет от полицията в Созопол, след като било установено, че шофира след употребата на алкохол и наркотици.
На 17 август около 16:10 ч. на созополската улица "Републиканска" служители от Районно управление - Созопол спрели за полицейска проверка лек автомобил "БМВ 335 I" със софийска регистрация, съобщават от полицията.
Колата е управлявана от 26-годишен софиянец, който е тестван за употреба на алкохол и наркотици. Вторият тест бил положителен за употреба на кокаин. Водачът отказал да даде проби кръв и урина за химичен анализ.
Той е задържан със заповед за задържане, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци
България е първа в ЕС по ръст на продажбите на хибриди от началото на годината