Мъж стреля с ловна карабина по Трето РПУ в София

По непотвърдена информация стрелецът е с психично заболяване

10.01.2023 • 08:49 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Мъж е стрелял по сградата на Трето районно полицейско управление в София рано тази сутрин. Той е открил стрелба с ловна карабина, за която няма разрешително. Униформен е пострадал при инцидента.

Малко по-късно мъжът е бил арестуван. По непотвърдена информация той е с психично заболяване, уточнява БНР.

По случая е образувано досъдебно производство. Изяснява се как мъжът се е сдобил с оръжието.

 


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 1
анонимен
преди 3 години
Добре е Сигнализирай за неуместен коментар
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички