Белезници щракнаха на ръцете на ромски лидер в Бургаско - купувал ли е гласове?

Румен Чолаков е областен координатор на партията на Цветелин Кънчев "Евророма"

09.07.2021 • 13:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Един човек е задържан в Сливен при съвместна операция на НАП и МВР. Претърсват се офиси на фирми за бързи кредити и частни домове в Сливен и в село Градец.

Продължават и съвместните акции на МВР и прокуратурата в Бургаско. Тази сутрин беше арестуван ромският лидер Румен Чолаков, който е областен координатор на партията на Цветелин Кънчев "Евророма”. Ромската партия не участва на тези парламентарни избори. 

Чолаков беше закопчан с белезници до склад за рапани в бургаския комплекс "Славейков". С него беше арестуван и млад мъж, който заяви, че бил случайно на мястото - търсел работа в склада. 

"Имат право да проверяват, да преглеждат бележки. Аз от 30 години се занимавам с политика и не съм купувал гласове", заяви Чолаков.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Дончо
преди 4 години
Купувал-некупувал, само за физиономия 30 г. строг тъмничен! Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички