Посред бял ден: Нагли крадци обраха банка в София

По първоначална информация откраднатата сума е близо 200 хил. лева

05.10.2019 • 18:29 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Посред бял ден: Нагли крадци обраха банка в София
Посред бял ден: Нагли крадци обраха банка в София

Обраха банка в София посред бял ден. Наглата кражба е станала по време на почивка на служителите. По първоначална информация откраднатата сума е близо 200 хиляди лева. 

Грабежът е бил извършен в банков клон, разположен в голям търговски център на бул. "Европа". 

От хипермаркета са предоставили видеозаписи от охранителните камери, съобщиха за Bulgaria ON AIR от МВР.

Засиленo е полицейското присъствие в района, столичните криминалисти са се заели по разследването на случая.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички