Спасиха българчета от къща на ужасите в Мисури

Близначетата живеели при ужасяващи условия

08.08.2019 • 13:25 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Спасиха две българчета близначки, попаднали в къща на ужасите в американския щат Мисури. Децата живеели при ужасяващи условия. 

Мъжът и жената, които ги отглеждали, са задържани миналия месец за тормоз. Властите открили в дома им 10 деца – 8 техни и двете българчета. 

Едното от децата страдало от недохранване, а другото имало паразити. Те вече са на сигурно място, съобщават от външното ни министерство. 

В добро състояние са и са им направени пълни изследвания. 

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички