Още по темата
Две жени от Търговище са станали жертва на телефонни измами за около 2250 лева, съобщават от МВР.
И двете са били измамени на 15 март по позната схема. Мними полицейски служители ги излъгали по телефона, че провеждат акция за залавянето на ало апаши и търсят съдействие от тях.
Така 67-годишна жена се е разделила със сумата от 700 лв., а нейна 77-годишна съгражданка – с 1550 лв. и около 20 грама златни накити.
По случаите са образувани досъдебни производства.
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Социалната пенсия за старост става 183,81 евро от 1 юли
Здрава Каменова представя дебютния си роман "Любов в насрещното"
Внимание мазут: Прониква през кожата и носи риск
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
Иван Шишков в парламента: Във Варна се вихри беззаконие вместо туризъм
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98%
Европейците се ужасяват да харчат пари и това вреди на икономиката
Австрия отпуска 60 млн. евро в подкрепа на авиоиндустрията
ЕК предлага "Европол" да има представителства и служители във всички страни от ЕС
Samsung планира обратно изкупуване на акции за 59 млрд. долара