Момчешката банда NSYNC със звезда на Алеята на славата в Холивуд

Церемонията събра всички членове на групата, включително Джъстин Тимбърлейк, който изгради успешна самостоятелна кариера

01.05.2018 • 22:47 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Момчешката банда NSYNC със звезда на Алеята на славата в Холивуд
Момчешката банда NSYNC със звезда на Алеята на славата в Холивуд

Популярната през 90-те години на миналия век момчешка група NSYNC се сдоби със звезда на Алеята на славата в Холивуд. Церемонията събра всички членове на групата, включително Джъстин Тимбърлейк, който изгради успешна самостоятелна кариера. 

Момчешката банда е сформирана през 1995 година. Дебютният албум, който излиза две години по-късно и носи името на формацията, се радва на огромен интерес. От него са продадени над 10 милиона копия. 

По света NSYNC са продали над 70 милиона копия от албумите си.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички