В очакване на третото кралско бебе: Фенове спят на палатки пред "Сейнт Мери"

В тази клиника се родиха предишните две деца на двойката - принц Джордж и принцеса Шарлът.

18.04.2018 • 12:09 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
В очакване на третото кралско бебе: Фенове спят на палатки пред
В очакване на третото кралско бебе: Фенове спят на палатки пред "Сейнт Мери"

В очакване на появата на третото дете на херцозите на Кеймбридж принц Уилям и съпругата му Кейт, най-нетърпеливите фенове на британската монархия вече спят на палатки пред лондонската болница "Сейнт Мери". 

В тази клиника се родиха предишните две деца на двойката - принц Джордж и принцеса Шарлът. 

Засега няма официално съобщение от Бъкингамския дворец дали Кейт е постъпила в болницата. 

По неофициална информация бебето трябва да се роди на 21 април, денят, в който прабаба му кралица Елизабет Втора ще навърши 92 години.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички