Маникюрът е много важна част от визията на всяка дама. Кои цветове лакове превзеха сезона?
Разновидности на зеленото
Не е изненада, че зеленото попада в списъка. Това е цвят, който се свързва с пролетта. Сега хит са няколко разновидности. Интересното маслинено зелено е много популярно и веднага прави впечатление.
Цветът каки също е звезда върху ноктите - той е земен нюанс, който е някак загадъчен и вдъхва увереност. Светлозеленото пък е класика в жанра за пролетта, пише "Pop Sugar".
Бледорозово
През 2023 г. всички нюанси на розово и цикламено бяха хит - заради Барби модата. Сега се съсредоточаваме по-скоро върху светлите нюанси. Розовото също традиционно се свързва с пролетта - заради цъфналите дръвчета и цветя в такива нюанси. Както и заради приповдигнатото настроение, което носи пролетта.
Розовото стои весело и ни кара да изглеждаме лъчезарни. През тази пролет маникюрите в бледорозово и нежно балетно розово са хит. Популярни са и сапунените нокти.
Червено
Може да ви се струва по-странно, но червеното също владее маникюрите сега. Свикнали сме да го свързваме с есенни и коледни маникюри, но червеното е популярно през всеки сезон тази година.
За пролетта залагаме на светъл нюанс. Ноктите в светлочервено изглеждат свежо, правят ви жизнерадостни. Някои пък съчетават черно с червено, за да имитират напитката черешова кола, която сега диктува тенденции при грима и цвета на косите.
Четете повече в teenproblem.net.
Снимка: Freepik
Акция на ГДБОП: Разбиха лаборатория за фентанил
Войник откри стрелба срещу свои в Крим, убити са четирима души
Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда организира разширена беседа по повод Световната седмица на кърменето
7 признака, че женското тяло има нужда от повече желязо
МЗ продължава кампанията за активиране на приложението „еЗдраве“ с мобилни пунктове в цялата страна
Плуването като тренировка за цялото тяло
Кървене от носа в горещините – възможни причини и какво да направим?
Снимка от Марс разкри „ходещ човек“
Бивш агент на ЦРУ твърди, че извънземните са сред нас
Учени предлагат нов начин за търсене на извънземни – по топлинната следа на черните дупки
За първи път учени ще изследват ледниците на библейската планина Арарат
2 седмици след пороя във Варна: Шахтите и подлезите в града са все още непочистени
Президентът: България е една от най-сигурните дестинации
Служители на енергото спасиха млад щъркел
Експерти: Време е сънната апнея да бъде призната за критичен риск на пътя
Ремонт затваря Музея на мозайките
Lufthansa намали прогнозата си за печалбата за цялата 2026 г.
Азиатските фондови пазари не намериха единна посока във вторник
Иран заплашва с атаки американски военни кораби, които опитват да отворят Ормузкия проток
Palantir увеличава прогнозите за приходите и печалбата след „извънземно“ търсене