Преди няколко дни потребител на Reddit публикува снимка на мъж в Египет. Само в първите няколко часа коментарите са хиляди и почти всички казват едно – това е Стив Джобс.
Гуруто почина от рак през 2011 година, но снимката е достатъчна за конспираторите да започнат нови спекулации – че това не е двойник на Джобс, а самият той. Според тях, той е инсценирал смъртта си и се е оттеглил да живее спокоен живот и то в Египет - страна, която геният харесвал много, пише Dnes.bg
Според малкото скептични потребители, които не се хващат на конспиративната теория, ако Джобс бе жив, той никога не би оставил Apple да тръгне по пътя, който е избрал през последните години след смъртта му.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Откриха фазата на съня, която спасява мозъка от деменция
Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Констатираните нарушения на КЗП са под 10% от общия обхват на проверките по Черноморието
Летен хороскоп: Три зодии, които ще получат нови възможности това лято
Ето къде няма да има ток днес във Варна
Виц на деня - 25 юни
Времето днес: Слънчево, но идват и гръмотевични бури
Цената на петрола се върна до нивата отпреди войната на САЩ с Иран*
Как държавните служители ще плащат осигуровките си според проектобюджета за 2026 г.
Кои са най-големите рискове пред сегашните бързоразвиващи се пазари
Американските акции се понижиха за трети пореден ден