Отборът на "Берое" постигна успех с 2:1 над "Локомотив" (Пловдив) в сблъсък от 19-ия кръг на Първа лига. На "Лаута" "смърфовете" не успяха да спечелят в 13-и последователен мач.
Леандро Годой откри за гостите още в 6-ата минута. Алберто Салидо покачи на 2:0 в средата на втората част, а силите на домакините стигнаха само за почетен гол, дело на Димитър Илиев от дузпа в 83-ата минута.
За "Локомотив" това бе пета поредна загуба в първенството, като тимът е едва 14-и. "Берое" е вече на точка от топ 5, заемайки седмата позиция с 30 пункта.
Вижте повече във видеото.
Снимка: Lap.bg.
Тагове:
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
3-годишно дете почина след задавяне в Пловдив
Оставиха в ареста двама от бандата на Калашниците
Какво ще бъде времето в сряда?
Институции и концесионери обсъждат чистотата на плажовете във Варна
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
Моника Илиева: Трябва да минат поне 10 години за пълното навлизане на автономния транспорт
Секторът на услугите във Великобритания се свива с най-бързия темп от януари 2023 г.
Пълните хибриди: Най-големите им предимства са в града
Алън Грийнспан - символ на „великата умереност“ и независимия Фед