"Брайтън" и "Нотингам" не успяха да се победят и завършиха 2:2 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига. Така двата отбора остават непобедени от началото на сезона, като се намират съответно на 7-о и 8-о място с по 9 точки.
Гостите поведоха в 13-ата минута след дузпа, изпълнена от Крис Ууд. "Чайките" обаче обърнаха двубоя още до края на първото полувреме. Джак Хиншълууд бе точен с глава в 42-ата минута. След това пък Дани Уелбек изпълни точно пряк свободен удар и даде преднина на "Брайтън".
Рамон Соса оформи крайното 2:2 в 70-ата минута след великолепна атака и асистенция на Жота Силва.
Четете повече в gol.bg.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Варна: Публично обсъждане по проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г. ще се проведе на 3 юли
Демерджиев пусна кадри от спецакцията във варненския район "Приморски"
Венецуела беше разтърсена от вторичен трус с магнитуд 4,7
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.
Изтеглянето на войските на САЩ хвърля сянка върху редица германски градове
Украйна е атакувала Белгородска област 76 пъти през изминалия ден
САЩ нанасят удари срещу Иран след атака с дрон срещу товарен кораб