Мачът между "Ботев" (Пловдив) и "Лудогорец" бе отложен

Тази среща няма да се проведе по програма на 11 август от 21:15 часа

30.07.2024 • 17:52 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Двата отбора имат мачове в евротурнирите.
Двата отбора имат мачове в евротурнирите.

Двубоят от четвъртия кръг в Първа лига между носителя на купата на България "Ботев" (Пловдив) и шампиона "Лудогорец" е отложен по искане на пловдивския клуб, съобщават от Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз във вторник.

Тази среща няма да се проведе по програма на 11 август от 21:15 часа на стадион "Христо Ботев", защото двата отбора имат мачове в евротурнирите.

Двубоят от третия кръг на шампионата между "Хебър" и "Славия" ще се играе на стадион "Александър Шаламанов" в София вместо на "Георги Бенковски" в Пазарджик, където текат ремонтни дейности. Срещата е насрочена за 2 юли от 19:00 часа.

Четете повече в gol.bg

Снимка: Lap.bg


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички