ЦСКА и ганайският футболист Бисмарк Чарлс се споразумяха да прекратят трудовите си взаимоотношения, като двете страни се разделят по взаимно съгласие.
С "червената" фланелка Бисмарк изигра 45 мача и отбеляза 5 гола. Най-запомнящият се от тях ще бъде победното му попадение във финала за Купата на България срещу "Арда" (Кърджали) на 19 май 2021 година, когато "армейците" печелят с 1:0.
"За съжаление, поради честите си контузии, той не успя разкрие пълния си потенциал с екипа на ЦСКА. За последно нападателят игра под наем в отбора на "Железничар" (Босна и Херцеговина). Благодарим на Бисмарк Чарлс и му пожелаваме много успехи в бъдещите му начинания", заявиха от клуба.
Снимка: Официален сайт на ЦСКА
Никола Цолов отново с триумф във Формула 2
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират
Александър Вучич отново заяви, че ще подаде оставка "скоро" и ще помага на партията си