Дисциплинарната комисия към БФС глоби "Ботев" (Пд) с общо 10 800 лв. след финала за Купата на България. "Жълто-черните" спечелиха трофея, след като пречупиха с 3:2 "Лудогорец" на Националния стадион "Васил Левски". Причина за санкциите са: нерегламентирано използване на факли, бомбички, хвърлени предмети опасни за здравето, навлизане на публика на пистата и нецензурни скандирания.
Треньорът на "Ботев" Душан Керкез пък отнесе наказание от един мач. Антоан Конте ще почива две срещи, а Мохамед Брахими и Каьо Видал от "Лудогорем" по една.
Снимка: Lap.bg.
Тагове:
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разправи седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
Доза фентанил и 10 евро ли бутнаха Къци от Лъвов мост? ВИДЕО
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Оставиха в ареста двама от бандата на Калашниците
Какво ще бъде времето в сряда?
Институции и концесионери обсъждат чистотата на плажовете във Варна
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Секторът на услугите във Великобритания се свива с най-бързия темп от януари 2023 г.
Пълните хибриди: Най-големите им предимства са в града
Алън Грийнспан - символ на „великата умереност“ и независимия Фед
Свиването на частния сектор в еврозоната се забавя през юни