"Нюкасъл" разби "Бърнли" и се изкачи до 6-то място във Висшата лига

От своя страна "Бърнли" е все по-близо до изпадането

04.05.2024 • 20:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
"Нюкасъл" разби "Бърнли" и се изкачи до 6-то място във Висшата лига

"Нюкасъл" се изкачи до 6-то място в класирането на Висшата лига, след като разби "Бърнли" с 4:1 като гост в мач от 36-ия кръг на първенството.

На "Търф Моор" головете за "свраките" вкараха Калъм Уилсън, Шон Лонгстаф, Бруно Гимараеш и Александър Исак. Така тимът на Еди Хау вече има 56 точки, две повече от седмия "Манчестър Юнайтед", който в понеделник играе с "Кристъл Палас".

От своя страна "Бърнли" е все по-близо до изпадането, като заема предпоследната позиция в подреждането с актив от 24 точки, пет по-малко от 17-ия "Нотингам Форест".

Четете повече в gol.bg

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички